duyuruReklamsız radyo keyfi için sizde radyomuzu canlı dinleyin!
facebook twitter instagram skype

Canlı Sohbet Keyfi

Canlı Sohbet Keyfi

 

Sevgili SenFM ziyaretçileri, hepiniz canlı sohbet sitemize hoş geldiniz! Bugün size canlı sohbet keyfi ’nden bahsedeceğim. Bu siteye gelme sebeplerimden biri de bu çünkü. Bazen canım sıkkın oluyor. Dertleşmek istiyorum birileriyle. Derdimi anlatmak istiyorum. Lakin yakınımdan olmasın istiyorum. Dedikodumu yapacak birisi olmasın mesela. Karşımdaki beni dinlesin, anlasın, sonra salsın beni. Ben derdimi dökeyim. O fikrini söylesin. Samimi sohbet olsun ama konuşma bitince bitsin. Konuştuklarımız orada kalsın. O zamanlarda SenFM’e giriş yapıyorum. Çünkü burada samimi sohbet edebileceğim birçok samimi arkadaş var. Dertlerimi ve tasalarımı atabiliyorum bu sayede. Acaba birisi arkamdan konuşur mu diye sormadan. Kendimi güvende hissediyorum burada. Kimliğimi, yaşımı, oturduğum yeri, hiçbir özel bilgimi paylaşmıyorum. İstersem misafir olarak giriş yapabiliyorum, istersem de sürekli aynı nickle, yani rumuzla gelmek için nickimi kaydedebiliyorum. Üstelik buna hiçbir ücret ödemiyorum. Başka bir deyişle Bedava sohbet ediyorum.

Keyifli ve Canlı Radyo

Zaman zaman da sadece eğlenceli ve keyifli sohbet ederek zaman geçirmek istiyorum. Kafamı dağıtmak istiyorum belki de. Beynimi ve zihnimi çalıştırmak istiyorum. SenFM’de oyun oynayarak bunu gerçekleştirebiliyorum. Aynı zamanda canlı radyo keyfi çıkarıyorum. Müzik de dinleyebiliyorum. Hatta istersem DJ arkadaşlardan sevdiğim şarkıları isteyebiliyorum. Sevdiklerime bu şarkıları hediye edebiliyorum. Onlar için istek yapıyorum. DJ’ler de bu isteklerimi anonsla sevdiklerime gönderiyor. Bu şekilde sevdiklerim de kendilerini değerli hissediyor. Hatta istersem DJ de olabiliyorum. Deneme yayını sonrası DJ’liğe uygun görülürsem anında canlı yayında bulabiliyorum kendimi. Ve bu sefer sevdiğim şarkıları tüm dinleyicilerle paylaşabiliyorum. Anonstayken sohbet sitemizdeki arkadaşlarla sohbet ediyorum. Onlara sorular soruyorum. Onlar yazılı olarak cevaplıyor. Konuk alıyorum. Chat sohbet yapan arkadaşlarımız konuklara soru soruyor. Canlı sohbet keyfi bu şekilde ortaya çıkıyor.

Canlı Sohbet Keyfi

Seviyeli ve Kaliteli  Sohbet Keyfi

İsterseniz siz de SenFM’de eğlenceli, keyifli ve aynı zamanda seviyeli ve kaliteli sohbet edebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey kendinize www.SenFM.Net’in ana sayfası içindeki “Sohbet Girişi” yerine bir rumuz yazmak.  ‘Sohbete Bağlan’ butonuna tıklayarak chat sohbet sitesine anında giriş yapabiliyorsunuz. Girer girmez selam verin. Sitedeki arkadaşlarımız sizi samimi bir şekilde karşılayacaktır. O halde ne bekliyorsunuz? Haydi siz de sohbete buyurun!

Canlı sohbet siteleri arasında en iyisi olan sitemize hepinizi bekliyoruz.


Yazar: SadeceSen

Görüntüleme: 512

Kategori: Magazin

Yayınlanma Tarihi: 20 Haziran 2023

Cevap bırakın

Radyolu Sohbet Sitesi

Senfm.net ile internette hem radyo dinle, hem de sohbet ederek eğlenceli zamanlar geçir.

Farklı şehirlerden, farklı kültürden insanların bir araya geldiği Canlı sohbet sitesi içinde yerini al.

...

Takip Et

Sosyal medyada bizi takip etmeyi unutmayın!

facebook twitter instagram skype
Dost Siteler: Sohbet Odaları - Sohbet Siteleri - Chat Siteleri - Canlı Sohbet
© 2023 Copyright - (SadeceSen)