duyuruReklamsız radyo keyfi için sizde radyomuzu canlı dinleyin!
facebook twitter instagram skype

Radyo Dinle ve Sohbet Et

Radyo Dinle ve Sohbet Et

Merhaba sayın SenFM ziyaretçisi. Sen şuan “Bu siteye nerden denk geldim ben?” diye düşünüyorsun, değil mi? Ben sana söyleyeyim o halde. Sen az önce Radyo Dinle ve Sohbet Et yazdın arama motoruna. Bundan dolayı da SenFM’e rastladın. Sebebi mi? Çünkü burada radyo dinlerken sohbet etme imkanın var. Nasıl mı? Şu şekilde anlatayım sana o zaman…

Siteye yukarıdaki veya aşağıdaki “Sohbet Girişi” yazan bölümden giriyorsun. “Kullanıcı Adınız” yazan yere kendine göre bir isim, rumuz, lakap veya başka bir deyişle nickname yazıyorsun. Sonra “Sohbete Bağlan” butonuna tıklıyorsun. Sonrasında anında canlı sohbet ortamına düşüyorsun. Radyon bir anda çalmaya başlıyor. Sen de anında radyo dinlemeye ve aynı zamanda sitedeki diğer arkadaşlarla beraber online sohbet etmeye başlıyorsun.

Sohbet Ederken Canlı Radyo

Şimdi gözünde bir canlandır istersen. Kulağında canlı radyo varken, karşındaki arkadaşlarla seviyeli sohbet ediyorsun. DJ arkadaşımız da şarkı aralarında senin yazılarına tepki veriyor. Sen ‘Selamün Aleyküm” yazıyorsun. DJ arkadaş da senin selamını sesli olarak “Aleyküm selam, hoş geldiniz” diyerek alıyor. “Hoş buldum, teşekkür ederim” yazıyorsun, DJ arkadaş sana sesli olarak “Aman efendim, ne demek, rica ederim” diyor. Sen iyi yayın dileğinde bulunuyorsun. DJ arkadaş da yayın arasında sana “İyi yayın dileğinde bulunan arkadaşım, çok teşekkür ederim” diyor. Ve sohbet işte bu şekilde ilerliyor. Bazı DJ arkadaşlar anonsu uzun tutuyor, bazıları kısa, bazıları da hiç anons almıyor. Üstelik bazı DJ’ler konuk alıyor yayınlarına. Dilersen sen de Skype, WhatsApp veya telefon üzerinden bağlantı kurarak bu yayınlara konuk olabilirsin. Bu şekilde hiç yazmaya gerek duymadan canlı sohbet keyfi elde edebilirsin SenFM’deki diğer dinleyiciler ile.

Radyo Dinle ve Sohbet Et

Sohbet Et ve Radyo Dinle

Hoşuna gitti mi yukarıdaki yazdıklarım? Eğlenceli bir sohbete benziyor değil mi? Sen de sohbet etmenin ve radyo dinlemenin keyfine varmak istiyor musun? O halde daha neyi bekliyorsun ki? Haydi sen de hemen www.SenFM.Net kullanıcılarından ol. Sen de canlı radyo dinle ve sohbet et. Bekliyorum.

Belki de canlı yayınıma konuk olursun bir gün, ne dersin? 😉


Yazar: SadeceSen

Görüntüleme: 344

Kategori: Magazin

Yayınlanma Tarihi: 27 Haziran 2023

Cevap bırakın

Radyolu Sohbet Sitesi

Senfm.net ile internette hem radyo dinle, hem de sohbet ederek eğlenceli zamanlar geçir.

Farklı şehirlerden, farklı kültürden insanların bir araya geldiği Canlı sohbet sitesi içinde yerini al.

...

Takip Et

Sosyal medyada bizi takip etmeyi unutmayın!

facebook twitter instagram skype
Dost Siteler: Sohbet Odaları - Sohbet Siteleri - Chat Siteleri - Canlı Sohbet
© 2023 Copyright - (SadeceSen)